RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

Láhev dávkovací Bode

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
  1000 ml 1 169,59 Kč 205,20 Kč

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.

sazba DPH: 21%


Dávkovací láhev 1000 mI
lze snadno opakovaně plnit z pětilitrových kanystrů

Vlastnosti
• opakovaně použitelný pro rychlé a přesné ředění koncentrátů
• šetří náklady
• umožňuje snadnou kontrolu

Oblast použití
Dávkovací láhve o objemu 1000 ml se uplatní všude, kde je žádoucí použít malých lahví a přitom dodržet přesné dávkování. Například je možné každému pověřenému pracovníkovi přidělit vlastní dávkovací láhev a nevybavovat jej velkým kanystrem.

Aplikace
Dávkovač 1000 ml se dodává prázdný. Plní se dle potřeby dezinfekčním koncentrátem výrobku BODE z cenově výhodných kanystrů.
Doporučujeme občasné vyčištění lahvičky z hygienických důvodů. Lahvičku vložte do běžné myčky na nádobí. Tento postup zaručí hygienicky nezávadný stav aplikačních pomůcek. Dbejte bezpečnostních pokynů pro konkrétní produkt. Při plnění koncentrátu dezinfekčního prostředku vždy používejte ochranné rukavice a ochranné brýle.

Dávkování
Dávkovač 1000 ml je vybaven integrovanou dávkovací komorou pro odměření 10 ml, 15 ml, 20 ml nebo 25 ml koncentrátu.
První naplnění dávkovače:
Odšroubujte červený uzávěr a naplňte lahvičku přelitím koncentrátu z 5-ti litrového kanystru.

Příprava aplikačního roztoku:
1. Odšroubujte bílý uzávěr.
2. Lahvičku jemně stiskněte.
3. Tlak vtlačí koncentrát trubičkou do dávkovací komory. Pokračujte, dokud není dosaženo požadovaného množství koncentrátu.
4. Obsah dávkovací komory vylít tak, aby červený uzávěr byl dole. Tímto postupem nebude dotékat trubičkou další koncentrát.

TIP:
Pokud by se omylem dostalo do dávkovací komory příliš velké množství koncentrátu, lze nadbytečné množství bez problémů snadno odvést jemným nachýlením ve směru trubičky.

Hospodárnost
Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost, takže dávkovač lze používat opakovaně. Celkové náklady jsou sníženy používáním finančně výhodnějších velkoobjemových kanystrů.

Ekologie
Dávkovač je vyroben z čistého polyethylenu, který lze bez problémů recyklovat Hlavní předností tohoto systému je však skutečnost, že se používáním velkoobjemových kanystrů výrazně redukuje množství odpadního materiálu.