RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředů vlastní dopravou na Moravě

neoblank®

neoblank® Tekutý, víceúčelový speciální konzervační prostředek na bázi parafinového oleje pro ochranu a péči o ušlechtilou nerezovou ocel. Bez zápachu. Vytváří ochranný film a šetří materiál. Bez fosfátů. Je určen pro použití ve zdravotnictví,

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
kanystr  5 l 1 050,00 Kč 1 270,50 Kč
láhev  750 ml 264,00 Kč 319,44 Kč

Výrobce: NEODISHER

sazba DPH: 21%


neoblank
Hlavní oblast použití:
Pro manuální ošetření a promazání nerezových povrchů, tzn. k odstranění otisků prstů, zbarvení, šmouh od louhů a vody, prachu a mastných skvrn z nerezových povrchů na centrálních sterilizacích, v kuchyních velkých stravovacích zařízení, stejně jako v provozech potravinářského průmyslu.
Charakteristika:
Neoblank se používá k ochraně, ošetření a promazání nerezových ploch a vybavení. Klouby a panty se budou hladce pohybovat. Nerezové povrchy získají rovnoměrně čistý, matně lesklý vzhled, dosáhne se čistoty povrchů bez otisků prstů, šmouh, skvrn a zbarvení.
Neoblank je bez zápachu, šetrný k materiálu a nejedovatý. Na bázi parafinového oleje DAB. Ochranné filmy se dají čištěním odstranit.
Použití a dávkování:
Nastříkejte neoblank na nerezový povrch nebo použijte k nanesení hladký hadřík.
Mokré plochy se musí předem osušit, ale vlhké plochy se ošetřovat mohou. Nastříkat pro cílené ošetření zámků, pantů a kloubů. Dávkovat úsporně, používat vhodné rozprašovače (např. nádobu s rozprašovačem viz. příslušenství Dr. Weigert).
Nesměšujte s jinými přípravky.
Technické údaje
Specifická hmotnost (20 °C): 0,8 g/cm3
Viskozita (koncentrát, 20 °C):< 100 mPas
Složení:
< 5 % neionogenních tenzidů
> 30 % parafinového oleje
Pokyny ke skladování:
Chraňte před mrazem. Skladování při teplotách do 10 °C může způsobit vratné zakalení. Při správném skladování je doba použitelnosti 4 roky od data výroby.