RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Baktolin pure

Standardní mycí emulze pro důkladné mytí rukou a těla.

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
láhev  1 l 10 188,10 Kč 227,60 Kč
kanystr  5 l 1 769,80 Kč 931,46 Kč
láhev  500 ml 20 97,30 Kč 117,73 Kč

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.

sazba DPH: 21%


Baktolin® basic
Standardní mycí emulze pro důkladné mytí rukou a těla.
Baktolin basic
Vlastnosti přípravku
Baktolin® basic je univerzální mycí emulze pro všechny oblasti, kde je nezbytné časté mytí rukou

* důkladně čistí pokožku pomocí moderních nepoškozujících tenzidů
* neobsahuje mýdlo a alkalické sloučeniny
* neutrální pH
* neobsahuje barviva

Baktolin® basic má vyváženou pH hodnotu, která v kombinaci s jemnými zvláčňujícími přísadami umožňuje mytí pokožky při uchování přirozeného kyselého ochranného povlaku. Dokonce i při intenzivním používání zůstává pokožka jemná a v dobré kondici.
Složení
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Benzoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-Dioxane, Propylene Glycol, Parfum (Fragrance), Sodium Citrate, Sodium Salicylate.

Oblasti použití
Ve všech oblastech, kde je požadováno mytí rukou, např. klinická pracoviště, lékařské ordinace, domácí péče, masážní pracoviště. Baktolin® basic může být používán na mytí těla, koupání a sprchování.

Návod k použití a dávkování
Baktolin® basic by měl být používán z dávkovacího systému nebo alternativně dávkovací pumpičkou. Přípravek může být také aplikován přímo z láhve rychle a bez odkapávání pomocí praktického uzávěru.

Na mytí rukou dávkujte přibližně 2 - 3 ml mycí emulze Baktolin® basic z láhve nebo dávkovače, napěňte s vodou, opláchněte a ruce důkladně osušte. Baktolin® basic může být také použit k mytí těla (koupání, sprchování). Při sprchování se Baktolin® basic aplikuje stejným způsobem jako komerčně dostupné sprchové šampóny.

Baktolin® basic je možné aplikovat pomocí dávkovačů BODE Eurospender anebo dávkovací pumpičkou. Praktický uzávěr umožňuje také rychlé dávkování přímo z láhve.
Balení
972525 láhev 500 ml 20 ks
972520 láhev 1000 ml 10 ks
972529 kanystr 5 l 1 ks