RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Baktolan lotion

Regenerující péče pro normální pokožku, typu olej ve vodě.

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
láhev  350 ml 20 140,10 Kč 169,52 Kč

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.

sazba DPH: 21%


Baktolan® lotion
Regenerující péče pro normální pokožku, typu olej ve vodě.
Baktolan lotion
Vlastnosti přípravku
Baktolan® lotion pečuje o pokožku pomocí vybraných pečujících složek. Rychle se vstřebává, aniž by zanechával obtěžující mastný film a díky tomu je vhodný pro péči o namáhané ruce a celé tělo.

* zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce
* pečuje rostlinným olejem a panthenolem
* udržuje pokožku jemnou a pružnou
* zanechává příjemný svěží pocit na pokožce

Baktolan® lotion je vysoce kvalitní emulze olej ve vodě speciálně adaptovaná na pH hodnotu pokožky. V jeho složení je zvláštní pozornost kladena na velice dobrou snášenlivost s pokožkou (směs bez parfemace IS 19) a rychlou vstřebatelnost. Vysoce kvalitní složka panthenol dosahuje zvláčnění pokožky, zajišťuje v ní obsah vlhkosti a podporuje regeneraci buněk.

Použití Baktolan® lotion nesnižuje účinnost následně provedené dezinfekce přípravky Sterillium®, Sterillium® classic pure, Sterillium® med a Sterillium® Virugard.
Složení
Aqua, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Pentylene Glycol, Panthenol, Otyldodecanol, Ceteareth-12, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cetyl Palmitate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Citrate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.

Oblasti použití
Baktolan® lotion je používán jak na ruce, tak i pro jemnou péči o celé tělo. Baktolan® lotion je vhodný především ke každodenní péči o pacienty a pro personál s normální pokožkou.

* ve všech oblastech nemocnic a zdravotnických zařízeních
* při domácím úklidu a v úklidových firmách
* v průmyslu a laboratořích
* ve všech oblastech, kde je třeba, aby se přípravek rychle vstřebal, aniž by zanechával obtěžující mastný film

Návod k použití a dávkování
Baktolan® lotion může být aplikován na ruce a tělo několikrát denně. Baktolan® lotion se lehce roztírá a díky tomu je rychle vstřebáván, aniž by zanechával mastný film. Tato vlastnost je důležitá především při administrativní práci, práci v laboratoři atd.

Pro hygienickou aplikaci by měl být Baktolan® lotion dávkován pomocí BODE Eurospenderu nebo dávkovací pumpičkou, které jsou k dispozici pro láhve 350 ml a 500 ml. Lahvičky o obsahu 100 ml umožňují okamžitou péči o ruce a tělo i v případě, že pravidelně střídáte různá pracoviště.
Balení
973021 láhev 100 ml 45 ks
973023 láhev 350 ml 20 ks
973025 láhev 500 ml 20 ks