RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Baktolan balm

Intenzívní pěstící balzám pro suchou a citlivou pokožku, typu voda v oleji.

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
350 ml 20 222,19 Kč 268,85 Kč

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.

sazba DPH: 21%


Baktolan® balm
Intenzívní pěstící balzám pro suchou a citlivou pokožku, typu voda v oleji.
Baktolan balm
Vlastnosti přípravku
Baktolan® balm obsahuje pečující látky allantoin, bisabolol, panthenol a vitamin E. Je určen k péči o ruce a celé tělo, především pro vysoce namáhanou a citlivou pokožku.

* dodává pleti vyživující a obnovující látky
* podporuje regeneraci pleti
* stabilizuje přirozený kyselý ochranný povlak
* zmírňuje následky podráždění a spálenin
* viditelně pokožku zvláčňuje a udržuje ji pružnou

Baktolan® balm je emulze voda v oleji s obsahem vynikajících výživných složek. Účinné látky allantoin a panthenol způsobují zvláčnění a zvlhčení pokožky a podporují regeneraci buněk.

Bisabolol, přírodní látka z heřmánkového oleje, má zklidňující a protizánětlivé účinky. Vitamin E snižuje poškození pokožky způsobené volnými radikály, a proto zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Žádoucí mírně kyselá hodnota pH (5,5) udržuje přirozený kyselý ochranný povlak pokožky.

Použití Baktolan® balm nesnižuje účinnost následně provedené dezinfekce přípravky Sterillium®, Sterillium® classic pure, Sterillium® med a Sterillium® Virugard.
Složení
Aqua, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Pentylene Glycol, Panthenol, Otyldodecanol, Ceteareth-12, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cetyl Palmitate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Citrate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.

Oblasti použití
Baktolan® balm se používá ve všech oblastech kde je potřebná péče o velmi citlivou a ohroženou pokožku. Vyživující balzám je především vhodný pro několikanásobné každodenní použití

* na všech klinických pracovištích a lékařských ordinacích
* v sanatoriích
* pro pacienty na geriatrických a dětských odděleních
* v průmyslu a laboratořích

Návod k použití a dávkování
Pro péči o celé tělo naneste Baktolan® balm a vmasírujte do pokožky. V případě velmi vysušené pokožky použijte několikrát denně. Díky vysoké kvalitě vyživujících látek je Baktolan® balm ekonomický, snadno se roztírá a rychle vstřebává bez toho, aby zanechával obtěžující mastný film.

Pro profesionální hygienickou aplikaci by měl být Baktolan® balm dávkován pomocí BODE Eurospenderu nebo dávkovací pumpičkou.
Balení
972552 láhev 100 ml 45 ks
972554 láhev 350 ml 20 ks