RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Cleamen 120 strhávač vosku

CLEAMEN 120 strhávač vosku Prostředek, určený, pro odstranění i opravy všech typů starých disperzí a vosků z PVC a linolea. Lze jej používat i jako základní čistič na všech podlahových krytinách odolných alkáliím (dlažby, PVC, teraso, cihelné povrch

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
kanystr  5 l 330,00 Kč 399,30 Kč
kanystr  25 l 1 650,00 Kč 1 996,50 Kč

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


CLEAMEN 120 strhávač vosku
Prostředek, určený, pro odstranění i opravy všech typů starých disperzí a vosků z PVC a linolea. Lze jej používat i jako základní čistič na všech podlahových krytinách odolných alkáliím (dlažby, PVC, teraso, cihelné povrchy, nelesklá žula).
Odstraňování disperzí:
Naředěný roztok (viz tabulka) aplikovat na povrch buď z nádrže podlahového kotoučového stroje nebo ručně mopem. Okraje očistit ručním podlahovým padem. Strojem s modrým padem při standardní rychlosti odstranit staré vrstvy vosku a odsát vysavačem na mokré sání. Povrch poté zneutralizovat vodou. Před aplikací vosku nechat dobře vyschnout.
Oprava disperzí:
Naředěný roztok (cca 1:100) z tlakového rozprašovače aplikovat na odstraňované části tak, aby byl povrch vlhký a podlahovým kotoučovým strojem s vysokou rychlostí a modrým padem odstranit horní ošlapanou vrstvu. Vymopovat čistou vodou celý povrch a nechat vyschnout. Na vyschlý povrch aplikovat rozprašovačem Cleamen 123 rozředěný v poměru 50 ml do 1 litru. Neaplikovat na více než 5 m2 a okamžitě přeleštit podlahovým kotoučovým strojem s vysokými otáčkami a bílým padem.
Základní čištění:
Prostředek naředit podle míry znečištění (viz tabulka) a roztok aplikovat na povrch, u menších povrchů z rozprašovače, u větších povrchů buď strojně nebo mopem. Nechat působit, odsát vysavačem na mokré sání, nebo setřít mopem a omýt (neutralizovat) čistou vodou.

Nepoužívat na vysoce lesklé povrchy a povrchy, které nejsou odolné alkáliím. Koncentrace 300 ml / 1 l se používá na PVC, ale je příliš silná na přírodní linolea a marmolea