RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Cleamen 121 vosk metalický

CLEAMEN 121 vosk metalický Metalický vosk je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin. Vosk má protiskluzné vlastnosti a tudíž je vhodný pro použití v místech s velkým zatížení

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
kanystr  5 l 560,00 Kč 677,60 Kč

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


CLEAMEN 121 vosk metalický
Metalický vosk je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin. Vosk má protiskluzné vlastnosti a tudíž je vhodný pro použití v místech s velkým zatížením zejména ve veřejných budovách, školách nemocnicích. Voskem ošetřená podlaha se méně špiní a snadno se udržuje v čistém stavu neutrálními čisticími přípravky.
Aplikační postup:
Prostředek se používá na suchou dokonale vyčištěnou (prostředkem Cleamen 120) a zneutralizovanou podlahu. Prostředek se nanáší roztíráním v jednom směru pomocí speciálního mikrovláknového mopu, nebo pomocí okenního rozmýváku. První vrstva zaplňuje póry a drobné rýhy proto je
nutno počítat s vyšší spotřebou, než u vrstvy následující, viz tabulka. Následující vrstva se klade po zaschnutí vrstvy předchozí kolmo na původní směr roztírání.
Prostředek má samolešticí vlastnosti, pro dosažení vysokého lesku a zvýšení odolnosti je vhodné po zaschnutí poslední vrstvy provést přeleštění podlahovým strojem s bílým lešticím padem při vysokých otáčkách.

Nedoporučuje se prostředek aplikovat na dlažbu, dřevo, lamino - plovoucí podlahy, lité podlahy, mramor, vápencové povrchy, žulu a ostatní přírodní i umělý kámen.