RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Cleamen 510 dezi PP

CLEAMEN 510 dezi PP Prostředek je určený k dezinfekci ploch a předmětů ve veřejných prostorách, v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví a dalších činnostech epidemiologicky závažných (dezinfekce provozoven kosmetiky, pedikúra, manikú

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
láhev  1 l 210,00 Kč 254,10 Kč
kanystr  5 l 950,00 Kč 1 149,50 Kč

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


CLEAMEN 510 dezi PP
Prostředek je určený k dezinfekci ploch a předmětů ve veřejných prostorách, v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotnictví a dalších činnostech epidemiologicky závažných (dezinfekce provozoven kosmetiky, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, holičství, masérské a rekondiční služby, solária).
Spektrum účinku:
Baktericidní: bakterie G+ a G- včetně TBC. Fungicidní: většina mikroskopických hub. Virucidní: HBV, HIV, rotaviry.
Výhody použití:
Přípravek má širokospektrou účinnost a použité dezinfekční složky nenarušují materiál dezinfikovaných ploch a nástrojů (nerezová ocel, plasty, laminované povrchy). Příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.
Přípravek naředit podle požadované účinnosti viz tabulka a nanášet na dezinfikované plochy pomocí rozprašovače tak, aby povrch zůstal rovnoměrně vlhký. Na větší podlahové plochy nanášet dezinfekci pomocí mopu a vědra. Povrch nestírat do sucha!
Dezinfekci nechat požadovanou dobu (viz tabulka) na ploše působit, případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době je povrch dezinfikován. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat - proces dezinfekce by se předčasně ukončil.

Před aplikací dezinfekce musí být povrch suchý, čistý, zbavený všech nečistot, jinak nebude dezinfekce dokonale účinná! Tato dezinfekce nezastupuje mycí roztok! Pro dávkování použít pumpičku s dávkou 2 ml, nebo odměrku s dávkou 10-25 ml