RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Cleamen 520 dezi PPM

CLEAMEN 520 dezi PPM Dezinfekční a čistící prostředek je určený pro vlhký úklid. Lze použít ve veřejných prostorách, ve zdravotnictví (včetně dezinfekce zdravotnických přístrojů, instrumentária a zařízení) a pro dezinfekci při činnostech epidemiolog

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
láhev  1 l 120,00 Kč 145,20 Kč
kanystr  5 l 540,00 Kč 653,40 Kč

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


CLEAMEN 520 dezi PPM
Dezinfekční a čistící prostředek je určený pro vlhký úklid. Lze použít ve veřejných prostorách, ve zdravotnictví (včetně dezinfekce zdravotnických přístrojů, instrumentária a zařízení) a pro dezinfekci při činnostech epidemiologicky závažných (úklid a dezinfekce provozoven kosmetiky, pedikúry, manikúry, kadeřnictví, holičství, masérské a rekondiční služby, solária). Cleamen 520 je zvláště vhodný pro dezinfekci ploch v provozech se zvýšeným rizikem výskytu plísní a kvasinek
Spektrum účinku:
Baktericidní: bakterie G+ a G- včetně TBC. Fungicidní: většina mikroskopických hub.
Výhody použití:
Šetří čas a práci spojením úklidu a dezinfekce do jednoho kroku. Má spolehlivé dezinfekční účinky a velmi dobré čistící vlastnosti, příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.
Přípravek naředit podle požadované účinnosti viz tabulka a nanášet na dezinfikované plochy pomocí rozprašovače. Utěrkou setřít nečistoty, povrch neutírat do sucha, ale nechat jej rovnoměrně vlhký. Na větší podlahové plochy nanášet dezinfekci pomocí vědra a mopu jako při běžném úklidu. Povrchy neutírat do sucha, tenká vrstva vytváří účinný abiogenní mikrofilm.
Dezinfekci nechat požadovanou dobu (viz tabulka) na ploše působit. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat - proces dezinfekce by se předčasně ukončil. Případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době působení je povrch dezinfikován.
Prostředek nesmí přijít do přímého styku s potravinami, ale může být v potravinářství používán. Čistí a dezinfikuje v jedné lázni! Šetří čas a práci!