RYCHLE • LEVNĚ • BEZ PROBLÉMU

Dodávky dezinfekčních a čistících prostředků vlastní dopravou na Moravě

Cleamen 570 Dezi S

CLEAMEN 570 dezi S Prostředek určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, např. kosmetika, solária, fitness studia, sauny a bazény. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku ve s

Balení množství kusů
v kartonu
Cena
bez DPH
Cena
s DPH21%"
láhev  1 l 329,00 Kč 398,09 Kč

Výrobce: CORMEN s.r.o.

sazba DPH: 21%


CLEAMEN 570 dezi S
Prostředek určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, např. kosmetika, solária, fitness studia, sauny a bazény. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku ve spektru bakterií, plísní, kvasinek a virů
Spektrum účinku:
Baktericidní: bakterie G+ a G- včetně TBC. Fungicidní: většina mikroskopických hub.
Virucidní:, HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry (inaktivují), hepatitida B a C (inaktivují).
Výhody použití:
Přípravek má vynikající dezinfekční účinky, vysokou spolehlivost a mimořádnou šíři účinku. Příjemná vůně doplňuje vlastnosti přípravku, ošetřené plochy čistí a dodává jim lesk.
Přípravek je vysoce koncentrovaný, pro použití se ředí na velmi nízké koncenrace, běžně se dávkují 3 ml do litru dezinfekčního roztoku. Přípravek aplikovat mechanickým rozprašovačem na plochy ze vzdálenosti 40-50 cm, nanesený prostředek po dobu působení neotírat! Na větší podlahové plochy nanášet dezinfekci pomocí vědra a mopu, povrch nestírat do sucha!
Po určené době působení je možno plochy přicházející do dlouhodobého kontaktu s pokožkou (masérská lůžka) opláchnout pitnou vodou.